lv | ru | en
Jaunumi uz e-pastu


 


vilcējpūķi

    

Vadības sistēma vilcējpūķiem (Prolink handli)

Šie ProLink Handli derēs jebkuram 4-striķu parafoila (''matračtipa'') tipa pūķim. Handli ir izgatavoti no ļoti kvalitatīva materiāla un ir ļoti ergonomiski un ērti. Handliem ir speciālas vietas, kur pielikt 3 dažādu garuma striķi, kuru Jūs varat aizāķēt aiz trapeces āķi lai pārnestu pūķa vilkmes jaudu uz trapeci. To pašu striķi var likt speciālās karabīnēs kuras izmato braukājoties ar bagiju. Handli ir paredzēti izklaidei, landboardam un bagijam. Striķis pieliekams pie handliem un trapeces āķa un rezerves drošības gumijas atrodamas sadaļā - rezerves daļas.

Handli ar gumijas drošības uzlikām uz rokas  -  55,- €
Handli bez gumijas drošības uzlikām uz rokas - 45,- €
______________________________________________________________________

 

Vadības sistēma vilcējpūķiem

Vienkārša vilcējpūķu vadības rokturis (55cm - 70,- €; 65cm - 80,- €)

Vienkārša vilcējpūķu vadības sistēma ir 55cm plata un paredzēta mazāku izmēru 4-striķu vilcējpūķiem. Šis vadības rokturis vairāk paredzēts izklaidei krastā vai pļavā ar mazu izmēra vilcējpūķi, lēcieniem un dažādiem citiem trikiem. Šo vadības rokturi nevar piestiprināt pie trapeces. Tam ir drošība kuru piestiprina pie rokas un ja gadās vadības rokturi izlaist no rokām, tad pūķis zaudē vilkmi un nokrīt zemē.
______________________________________________________________________Extreme vadības rokturis

Extreme vadības rokturis ir paredzēts jau lielākiem vilcējpūķa izmēriem. Šo vadības rokturi jau var piestiprināt pie trapeces lai pūķa vilkmes jaudu pārnestu uz trapeci un braucēja ķermeni, kas atvieglos kustību ar landbordu vai ziemā ar slēpēm vai sniegadēli.

Centrālā daļā ir speciāla regulācijas lenta, ar kuras palīdzību Jūs varat pieregulēt pūķa vilkmes jaudu. Šai vadības sistēmai neiet depowera sistēma caur vadības rokturi kā tas ir ūdens pūķiem. Šeit viss ir vienkāršāk un daudz lētāk. Arī šai sistēmai ir drošība ar kuras palīdzību var atvienot pūķi no trapeces un pūķis pārstās vilkt un nokritīs zemē, bet neaizlidos, jo tas paliks speciālā drošības saitē.

Extreme vadības sistēma 60cm -  120,- €

Extreme vadības sistēma 70cm -  145,- €