lv | ru | en
Jaunumi uz e-pastu


 


Apmācība

 
   Ja interesē apmācība un vēlies saprast vai vispār kaitošana Tev ir vajadzīga vai nē – pirms Tu esi iegādājies ekipējumu, sazinies ar mums lai varētu vienoties par laiku un vietu. Ekipējums tiek piedāvāts no mūsu puses (iesākumā 3.3m2 pūķa komplekts un tad lielāka izmēra pūķa komplekts, atkarībā no vēja stipruma).

Nodarbības notiek gan ziemā (ziemā sākt ir vieglāk), gan vasarā....

Nodarbībās uz sauszemes (viss nepieciešamais inventārs no mūsu puses) tiek apgūtas iemaņas pēc speciāli sastādītas programmas, galvenokārt drošība, gan pret sevi gan apkārtējiem, teorija, vietas izvēle, vēja virziena noteikšana, vēja stipruma noteikšana, pūķa sagatavošana un pārbaude, pūķa drošība u.c. pūķa vadīšana, pūķa pacelšana, jaudas zonas, neitrālās zonas u.t.t. Visa apmācība notiek pakāpeniski, skatoties cik ātri apmācāmais apgūst pūķa vadīšanu, pūķa nolaišanu un pacelšanu. No šīm iemaņām atkarīgs cik ātri varēs pāriet nākamā mācību līmenī - pūķa vadīšana ūdenī u.t.t. Soli pa solim!

Jauniem interesentiem Mēs obligāti ieteiktu apgūt pamatzināšanas....drošībai pret sevi un apkārtējiem.

 flexifoil@flexifoil.lv  

vai Liepājā
Bruno GSM.: 27000235

 

DAŽI NODERĪGI VIDEO:
Ūdens starts:Body dragging upwind


Pašizglābšanās, izmantojot pūķi kā buru


Franciski, bet no 2:00 par bāra satīšanu pārskatāmāk:


Pašizglābšanās, izmantojot pūķi kā peldmatraci. Mazliet nolaižot gaisu no lielās trubas.
Ja pūķa ribu gaisu var nofiksēt ar speciālu aizspiežamu knaģi, tad to vajag izdarīt pirms nolaižat gaisu

_________________________________________________________

Zemāk minētā ''boja'' kaitbordistam nav nepieciešama, ja tiek ievēroti visi pamatnoteikumi. Pareiza ''spota'' izvēle (vējš uz krastu), laikapstākļu un vēja stiprums attiecīgi ekipējumam (hidrokostīma biezums, peldveste, pūķa izmērs). Vēsā laikā nekaitojot tālu (dziļi) jūrā. Iesācējam obligāta peldveste un vēlama ķivere, arī apgūstot jaunus trikus peldveste un ķivere būtu vēlama, arī turēties tuvāk krastam pietiekamā dziļumā, lai kādas kļūmes dēļ viegli būtu tikt krastā! Kā arī ir apgūta izpeldēšana paša spēkiem ar pūķa palīdzību, ja uz ūdens notikusi kāda kļūme ar ekipējumu. P.S. ķermenis ilgi atrodoties ūdenī ātri zaudē siltumu - ātrāk nekā tas ir aukstā laikā sauszemē!
                                     ______________________________________________

Mūsdienās ir pieejamas dažādas ''glābšanas bojas'', kuras noderēs ne tikai jūrā (kur mobīlā tīkli
vairs neķer pēc 400m), bet arī sauszemē visā pasaulē. Šīs gan vairāk paredzētas burātājiem. Kalnu pārgājienos, pūdersniegā, sēņojot utt.
Nopērkot ir jāreģistrē pie MRCC.lv


viens no produktiem, kurš nopērkams pie dīleriem LV ir:
  http://www.acrartex.com/products