lv | ru | en
Jaunumi uz e-pastu


 


Kā izvēlēties pūķi?

Aprīkojuma izvēle ir ļoti individuālā lieta, bet varam sniegt nedaudz noderīgas  rekomendācijas un ieteikumus izvēloties sev aprīkojumu.


Pūķis treniņiem un izklaidei jūras krastā vai pļavā:


Ja Jums vēl nav pieredze pūķa vadīšanā – jūs varat sākt ar samērā lētu treniņpūķi. Treniņpūķis ļaus Jums saprast, vai gribēsiet iet tālāk un apgūt kitesurfing. Bet nedomājat ka treninpūķis ir paredzēts tikai pāris pirmām dienām lai apgūtu vēju u.t.t., turpmāk šis pūķis paliek izklaidei gan jums gan Jūsu tuviniekiem un draugiem krastā kamēr Jūs pūķojat.

Bet pilnai saprašanai ieteiktu sarunāt instruktoru, tam būs viss nepieciešamais ekipējums.


Vilcējpūķi (parafoil jeb „matračtipa” pūķi) sniegam, sauszemei:


Šo modeļu izvēle lai vizinātos pa sniegu, aizsalušu ūdens krātuvi vai sauszemi arī ir atkarīga no Jūsu ekipējuma, ko Jūs grasāties likt pie kājām, slēpes vai snovborda dēli.
RAGE pūķis derēs tiem, kas vēlas vizināties sniegotās plaknēs vai frīraidam, īpaši tiem kas kā ekipējumu lietos slēpes. RAGE būs labāks iesācējiem. To var komplektēt ar handliem vai vadības stūri. Pieredzējušiem braucējiem labāki būs Blurr vai BladeIV, kuriem piemīt lielāka vilkme un jauda.
Lai vizinātos ar landbordu vai bagiju labs pūķa modelis būs RAGE, vienkāršs, bet ātrs un stabils pūķa kupols. Handli vai bārs – tas atkarīgs būs no jūsu vizinašanās stila.


Piepumpējamie pūķi (airofoil tipa pūķi) ūdenim, sniegam, sauszemei:


Ja lielako laiku Jūs plānojat vizinaties ūdenī, tad piepumpējamais pūķis būs labakā izvēle priekš jums. Piempupējamiem pūķiem kupols kļūst noturīgāks, tas neslīkst un ir daudz vieglāk to no jauna uzcelt no ūdens virsmas. Ja jūs tikai sākat apgūt vizinašanos ar pūķi, tad, viss ātrāk un drošāk to paveiksiet ar ''Shiva sērijas'' (SLE) Open-delta. Vienkārša 4-tru striķu vadība ar uzlabotiem tīklveida striķiem pie pūķa priekšējās trubas, ar ērti lietojamu vadības stūri, lielu depoweru un vēja diapazonu, vienkāršu un drošu drošības sistēmu no citiem tirgū piedāvātiem, padarīs jūsu pūķošanas apgūšanas prasmi ātru, efektīvu un drošāku. Šie pūķi būs vienlīdz labi gan priekš vienkāršas vizināšanās, kā arī priekš dažādu triku izpildīšanas atāķējoties.

Tiem, kas jau no vienkāršas vizināšanās grib pāriet pie dažādu triku un elementu mācīšanās, kam nepieciešams agresīvāks pūķis ar C-tipa raksturu un vadību, un tajā pašā laikā grib atstāt arī visas hibrīdpūķa īpašības, iesakām mūsu FORCE (SLE/LEI) sērijas pūķi (pūķis paredzēts gan Frīraidam, gan Frīstailam). Šis pūķis būs labs gan iesācējiem, gan pieredzējušiem braucējiem.

Vidus līmeņa un pieredzējušiem iesakām Hadlow ID pūķi.

Flexifoil Hadlow Pro (LEI) pūķis būs piemērots tikai pieredzējušiem braucējiem.


Zvani vai raksti mums, ja ir jautājumi par pūķa izvēli (piemērotāku Jūsu braukšanas stilam), mēs ar prieku palīdzēsim Jums izvēleties pareizo izvēli! Ja ir interese par apmācību, vai pūķu un dēļu testēšanu, jautā:

                                                                                                                                            flexifoil@flexifoil.lv