lv | ru | en
Jaunumi uz e-pastu


 


Par Flexifoil

   

 

 Flexifoil International sāka projektēt un ražot pūķus no 1972 gada.


Veiksmīga kompānijas vēsture ir pateicīga savam „Flexifoil” vārdam un savam oriģinālam pūķim „Staker 6”, kurš kļuva par pirmo un vispārdotāko pūķi atpūtai un izklaidei. Septiņdesmito gadu sākumā studentu (Andrew Jones un Ray Merry) iecere par Flexifoil projektu ar „Power kite” turpina attīstīties, katru gadu piedāvājot jaunus un uzlabotus modeļus.


Ja agrāk pūķu projetēšanā bija vajadzīgas skices un testa pūķi (kuri tika pāršūti un pārmodelēti, lai atrastu vēlamo rezultātu), tad tagad vadoties pēc Flexifoil pūķu ražošanas vēstures un iegūtās ražošanas informācijas jaunie pūķi tiek projektēti pēc Kembridžas Universitātes speciāli izstrādātas datorprogrammas un ļauj daudz ātrāk izvēlēties vajadzīgo un vēlamo pūķa dizainu un airodinamisko formu, kuri pēc tam tiek pārbaudīti speciālās spiediena kamerās uz izturību. Pie tā strādā vesels zinātnisko ekspertu iecirknis.


Uz šo dienu Flexifoil tā ir izvele ar pieckārtējā pasaules PKRA čempiona Aarona Hadlowa un tūkstošiem pūķotājiem visā pasaulē.


Flexifoil kompānijas produkcija ir kvalitatīvi airofoil un parafoil tipa pūķi, kas paredzeti ūdenim, sauszemei, sniegam vai vienkārši izklaidei. Kitesurfing dēļi, bagiji, landbordi un dažādi piederumi, kā arī rezerves daļas, kuras ir pieejamas pat pāris gadus veciem modeļiem.  Live To Fly.

Flexifoil intro ag audio fix from Flexifoil international on Vimeo.

________________________________________________________________

Mazliet vecāki Flexifoil katalogi (Old catalogues) :)